Ben Jøran og Jentefjellets Wilma

TFK Cup UK pr 07.11.16:

Vinnerne i TFK Cup UK 2016 er kåret:

Nr 1. ES Jentefjellet's Wilma e/f Benn-Jøran Jenssen 
(7 x 1.pr UK og 4 x 2.pr UK totalt 1020 poeng)

Nr 2. P Jimsrypas iOS e/f Ole Ingebrigtsen
(6 x 1.pr UK, 2 x 2.pr UK samt 1.pl Artic Cup finale totalt 960 poeng)

Nr 3. KV Sognexpressens Lna Sikka e/f Christine Karlsen
(1 x 1.pr UK, 4 x 2.pr UK, 2 x 3.pr UK samt 2.pl Artic Cup finale totalt 680 poeng)

 

 

 

 

 

 

TFK oppfordrer klubbens ekvipasjer til å melde inn jaktprøve og beste utstillingsresultat til TFK redaksjonen gjennom året, og husk å melde fra hvis dere oppdager feil eller mangler!

Rase Hund Far Mor Eier/Fører Poeng
ES Jentefjellets Wilma Simos Johsi Ringvassøyas Bøyla Benn-Jøran Jenssen 1020
P Jimsrypas iOS Pointnics Point Jimsrypas Kitty Ole Ingebrigtsen 960
KV Sognexpressen`s Lna Sikka Stallogaisas Ax Arn Sognexpressens Hti Nikki Christine Karlsen 680
P Jimsrypas Tia Pointnics Point Jimsrypas Kitty Jim Theodorsen 360
P Jimsrypas Trutt Pointnics Point Jimsrypas Kitty Svein A.Andresen 360
P Ørntuas J Kiwa Ohlsmyrens Rocket Man Ørntuas Ibis Jenny Richardsen 280
KV Langsundets Ricco Fjalltinda Snorri Langsundets Skade Steinar Storelv 230
P Sallirs Td Balder Eidemlias Dallas T Ottorinos Tya Steinar Lagesen 180
B Orreskogens Bri Euskadi Orreskogens E-Lisa Per Johnny Skjæran 100
P Halsenutens Bf Kompis Jutevatnets Birk Lytingfjellets Frekka Esben Eliassen 80
P Sallirs Td Baltus Eidemlias Dallas T Ottorinos Tya Dag Håvard Hanssen 80
ES Royaluras O-Theo Nyheimgutens Spot Royaluras F-Racing Stein Arne Paulsen 50

Beste utstillingsresultater 2016:                

I TFK Cup UK er det beste utstillingsresultat samt alle jaktprøveresultater som teller inntil hunden fyller 2 år. Vi har tatt en rask gjennomgang av klubbens hunder som har vært på utstilling gjennom året og funnet dette tellende utstillingsresultatet:

KV Langsundets Ricco e/f Steinar Storelv 11.06.16 MTFK Exc JK,1JKK,CK,CERT,1BHK,BIM

Jaktprøveresultater 2016: 

TFK Tromsøprøven 15 - 16.10.16
1.pr UK P Ørntuas J Kiwa e/f Jenny Richardsen
2.pr UK P Halsenutens Bf Kompis e/f Eben Eliassen

NTFK Nordreisaprøven 08 - 09.10.16
1.pr UK B Orreskogens Bri e/f Per Johnny Skjæran

VFFK Kautokeinoprøven 02 - 04.09.16
1.pr UK P Jimsrypas iOS e/f Ole Ingebrigtsen
1.pr UK P Jimsrypas iOS e/f Ole Ingebrigtsen

MTFK Senjaprøven 27 - 28.08.16
1.pr UK P Jimsrypas Tia e/f Jim Theodorsen
2.pr UK P Jimsrypas Tia e/f Jim Theodorsen
1.pr UK P Jimsrypas iOS e/f Ole Ingebrigtsen
2.pr UK P Jimsrypas iOS e/f Ole Ingebrigtsen

THK Fuglehundgruppa Tromsøprøven 20 - 21.08.16
1.pr UK P Jimsrypas iOS e/f Ole Ingebrigtsen
2.pr UK P Jimsrypas iOS e/f Ole Ingebrigtsen
2.pr UK P Jimsrypas Tia e/f Jim Theodorsen

VFFK Artic Cup 16 - 17.04.16
1.pr AC finale P Jimsrypas iOS e/f Ole Ingebrigtsen
2.pr AC finale KV Sognexpressen`s Lna Sikka e/f Ingar Olsen og Christine Karlsen

VFFK Altaprøven 15 - 17.04.16
​1.pr UK P Jimsrypas Tia e/f Jim Theodorsen
1.pr UK P Jimsrypas iOS e/f Ole Ingebrigtsen

2.pr UK P Ørntuas J Kiwa e/f Jenny Richardsen
3.pr UK P Ørntuas J Kiwa e/f Jenny Richardsen

MTFK Altevannsprøven 09 - 10.04.16
1.pr UK ES Jentefjellets Wilma e/f Benn-Jøran Jenssen
1.pr UK KV Sognexpressen`s Lna Sikka e/f Ingar Olsen og Christine Karlsen
2.pr UK ES Jentefjellets Wilma e/f Benn-Jøran Jenssen
2.pr UK KV Sognexpressen`s Lna Sikka e/f Ingar Olsen og Christine Karlsen

NTFK Arnøyprøven 02 - 03.04.16
1.pr UK ES Jentefjellets Wilma e/f Benn-Jøran Jenssen
1.pr UK P Jimsrypas Trutt e/f Svein Anton Andresen
2.pr UK ES Jentefjellets Wilma e/f Benn-Jøran Jenssen
2.pr UK P Jimsrypas Trutt e/f Svein Anton Andresen
3.pr UK KV Langsundets Ricco e/f Steinar Storelv

HVFK Andøya 18 - 20.03.16
1.pr UK ES Jentefjellets Wilma e/f Benn-Jøran Jenssen
1.pr UK ES Jentefjellets Wilma e/f Benn-Jøran Jenssen
2.pr UK ES Jentefjellets Wilma e/f Benn-Jøran Jenssen

THK Fuglehundgruppa Tromsøprøven II 12 - 13.03.16
1.pr UK ES Jentefjellets Wilma e/f Benn-Jøran Jenssen
2.pr UK P Jimsrypas Trutt e/f Svein Anton Andresen
2.pr UK KV Sognexpressen`s Lna Sikka e/f Ingar Olsen og Christine Karlsen

3.pr UK KV Sognexpressen`s Lna Sikka e/f Ingar Olsen og Christine Karlsen
3.pr UK P Ørntuas J Kiwa e/f Jenny Richardsen

TFK Tromsøprøven I 04 - 06.03.16
1.pr UK ES Jentefjellets Wilma e/f Benn-Jøran Jenssen
1.pr UK ES Jentefjellets Wilma e/f Benn-Jøran Jenssen
2.pr UK ES Jentefjellets Wilma e/f Benn-Jøran Jenssen
1.pr UK P Sallirs Td Balder e/f Steinar Lagesen
2.pr UK P Sallirs Td Balder e/f Steinar Lagesen
1.pr UK P Jimsrypas Trutt e/f Svein Anton Andresen
1.pr UK P Jimsrypas iOS e/f Ole Ingebrigtsen
2.pr UK P Sallirs Td Baltus e/f Dag Håvard Hanssen
3.pr UK KV Langsundets Ricco e/f Steinar Storelv
3.pr UK ES Royaluras O-Theo e/f Stein Arne Paulsen

OFHK Altevannsprøven 27 - 28.02.16
2.pr UK KV Sognexpressen`s Lna Sikka e/f Ingar Olsen og Christine Karlsen
2.pr UK KV Sognexpressen`s Lna Sikka e/f Ingar Olsen og Christine Karlsen


KJFF Ringvassøyprøven 13 - 14.02.16 
2.pr UK KV Sognexpressen`s Lna Sikka e/f Ingar Olsen og Christine Karlsen
3.pr UK KV Sognexpressen`s Lna Sikka e/f Ingar Olsen og Christine Karlsen


 

Joomlas feilsøkingskonsoll

Økt

Profileringinformasjon

Minneforbruk

Database-spørringer